Szanowni Państwo

Podsumowanie 2018

Minęły cztery lata naszej działalności i dalej mamy czym się pochwalić. Rok 2018 to kolejny poparty sukcesami okres wzrostu naszej Multiagencji. Zdobyliśmy kolejne nagrody, zwiększyliśmy przypis składki i zdobyliśmy szacunek solidnego partnera towarzystw ubezpieczeniowych.

1. 28 mln przypisu to wzrost o ponad 40%

2. Nasi kluczowi Partnerzy

  • PZU – utrzymaliśmy pozycję kluczowego Partnera PZU, ale tym razem nie kategorii brązowej ale złotej
  • Warta – jesteśmy dalej w Klubie Elitarni, ale na znacznie wyższej pozycji, co daje nam możliwość, oprócz dobrych prowizji, również inne konkursy dla naszych Agentów.
  • Generali i Proama – w dalszym ciągu Agent VIP, co daje nam możliwość utrzymania bardzo dobrych prowizji dla naszych Agentów.
  • Gothaer – zdobyliśmy 62 pozycję w rankingu wszystkich Agencji w Polsce.
  • Allianz
  • Compensa

Nie osiągnęlibyśmy takich wyników i nie otrzymali powyższych nagród i wyróżnień, gdyby nie ciężka praca nasza i naszych Współpracowników.Za tę pracę chcielibyśmy w tym miejscu wszystkim gorąco i serdecznie podziękować.

Wierzymy, że lojalność i uczciwość w biznesie,poparta ciągłym budowaniem lepszych relacji pozwoli nam wszystkim się rozwijać i wznosić się na coraz wyższe poziomy sprzedaży, a to przełoży się na obopólny sukces i zadowolenie z wykonywanej pracy.

Dziękujemy wszystkim Współpracownikom.Podsumowanie 2017

Minęły trzy lata naszej działalności, i mamy czym się pochwalić:

1. Ubiegły rok 2017 zakończyliśmy 20 mln przypisu składki, w tym roku planujemy podwojenie przypisu. A dlaczego z nami lepiej? Jak pokazuje ankieta OFA, jesteśmy na 3 miejscu w Polsce, zdaniem Agentów.


2. Jesteśmy na 50 miejscu w PZU za rok 2017, na Gali, która miała miejsce w grudniu 2017, stanęliśmy na Podium w kategorii Brązowych Kluczowych Partnerów PZU, ze składką 3,5 mln zł przypisu. Do końca marca 2018 już mamy przypis prawie 3 mln zł, więc jak widać dynamika bardzo dynamiczna.


3. Trafiliśmy do Klubu Elitarni w Warcie, co nam daje znacznie większy dostęp do szkoleń i innych aktywności, jakie Warta realizuje dla swoich Agentów


4. Jesteśmy w Klubie Dobry Agent Gothaer


5. W Generali weszliśmy na pozycję VIP.


6. Doceniają nas również Towarzystwa Direct.


A to wszystko dzięki ciężkiej pracy naszej oraz naszych Współpracowników, za co serdecznie dziękujemy. A przed nami kolejny rok wyzwań i ciągły wzrost sprzedaży, w porównaniu do pierwszego kwartału 2017 i 3,5 mln przypisu, mamy już prawie 6 mln. Dziękuję wszystkim, którzy docenili lojalność i uczciwość biznesowa, wraz z nami budują Agencję opartą na takich właśnie wartościach.

Pomagamy dosięgać szczytów