Szanowni Państwo

2019

1. Gala Generali Wrzesień 2019


We wrześniu w Warszawie odbyła się Gala Generali, gdzie Harpie otrzymały kolejną nagrodę, za co serdecznie dziękujemy wszystkim Współpracownikom.

2. Arłamów Turniej Piłkarski Warty


W międzyczasie również wzięliśmy udział w corocznym Turnieju Piłkarskim organizowanym dla największych Agencji przez Wartę.

Próbowaliśmy zorganizować drużynę kobiecą, co nie do końca się udało, ale mimo wszystko duch rywalizacji trwał przez cały turniej.

Emocje były ogromne, organizacja i hotel niesamowity, a oto kilka fotek z tego wydarzenia.

3. Gala Klubu Elitarnych Warty


I kolejna nagroda, na Gali Klubu Elitarnych, czyli 100 największych Agencji w Polsce, Harpie otrzymały nagrodę za sprzedaż i dynamiczny rozwój

Podsumowanie 2018

Minęły cztery lata naszej działalności i dalej mamy czym się pochwalić. Rok 2018 to kolejny poparty sukcesami okres wzrostu naszej Multiagencji. Zdobyliśmy kolejne nagrody, zwiększyliśmy przypis składki i zdobyliśmy szacunek solidnego partnera towarzystw ubezpieczeniowych.

1. 28 mln przypisu to wzrost o ponad 40%

2. Nasi kluczowi Partnerzy

  • PZU – utrzymaliśmy pozycję kluczowego Partnera PZU, ale tym razem nie kategorii brązowej ale złotej
  • Warta – jesteśmy dalej w Klubie Elitarni, ale na znacznie wyższej pozycji, co daje nam możliwość, oprócz dobrych prowizji, również inne konkursy dla naszych Agentów.
  • Generali i Proama – w dalszym ciągu Agent VIP, co daje nam możliwość utrzymania bardzo dobrych prowizji dla naszych Agentów.
  • Gothaer – zdobyliśmy 62 pozycję w rankingu wszystkich Agencji w Polsce.
  • Allianz
  • Compensa

Nie osiągnęlibyśmy takich wyników i nie otrzymali powyższych nagród i wyróżnień, gdyby nie ciężka praca nasza i naszych Współpracowników.Za tę pracę chcielibyśmy w tym miejscu wszystkim gorąco i serdecznie podziękować.

Wierzymy, że lojalność i uczciwość w biznesie,poparta ciągłym budowaniem lepszych relacji pozwoli nam wszystkim się rozwijać i wznosić się na coraz wyższe poziomy sprzedaży, a to przełoży się na obopólny sukces i zadowolenie z wykonywanej pracy.

Dziękujemy wszystkim Współpracownikom.Podsumowanie 2017

Minęły trzy lata naszej działalności, i mamy czym się pochwalić:

1. Ubiegły rok 2017 zakończyliśmy 20 mln przypisu składki, w tym roku planujemy podwojenie przypisu. A dlaczego z nami lepiej? Jak pokazuje ankieta OFA, jesteśmy na 3 miejscu w Polsce, zdaniem Agentów.


2. Jesteśmy na 50 miejscu w PZU za rok 2017, na Gali, która miała miejsce w grudniu 2017, stanęliśmy na Podium w kategorii Brązowych Kluczowych Partnerów PZU, ze składką 3,5 mln zł przypisu. Do końca marca 2018 już mamy przypis prawie 3 mln zł, więc jak widać dynamika bardzo dynamiczna.


3. Trafiliśmy do Klubu Elitarni w Warcie, co nam daje znacznie większy dostęp do szkoleń i innych aktywności, jakie Warta realizuje dla swoich Agentów


4. Jesteśmy w Klubie Dobry Agent Gothaer


5. W Generali weszliśmy na pozycję VIP.


6. Doceniają nas również Towarzystwa Direct.


A to wszystko dzięki ciężkiej pracy naszej oraz naszych Współpracowników, za co serdecznie dziękujemy. A przed nami kolejny rok wyzwań i ciągły wzrost sprzedaży, w porównaniu do pierwszego kwartału 2017 i 3,5 mln przypisu, mamy już prawie 6 mln. Dziękuję wszystkim, którzy docenili lojalność i uczciwość biznesowa, wraz z nami budują Agencję opartą na takich właśnie wartościach.

Pomagamy dosięgać szczytów